2015-08-28
section3
Nie masz jeszcze konta?

Aby mieć dostęp do strony Happy Studio i aplikacji, konieczne jest założenie konta. Rejestracja jest prosta, a McDonald’s jest zobowiązany do ochrony danych osobowych.

Rejestracja
Zapomniałeś hasła

Wpisz adres e-mail

Odkryj Happy Studio


Dla dzieci

Dla dzieci

Happy Studio to wyjątkowy, bezpieczny i całkowicie DARMOWY cyfrowy świat, stworzony przez firmę McDonald's ku uciesze dzieci i ich rodzin!

Jest tu mnóstwo zabawnych historyjek i gier edukacyjnych z nagrodami dostępnych online i offline. Co miesiąc spotkasz też swoich ulubionych bohaterów – zaglądaj tu i odkrywaj nowości!

Obejrzyj film!

Dla rodziców

Dla rodziców

Happy Studio to strona przeznaczona głównie dla dzieci. Zawiera też chronioną hasłem część wyłącznie dla rodziców, która umożliwia dostęp do Pulpitu rodziców, pozwala nagradzać dziecko i przeglądać materiały przez nie utworzone.

Więcej informacji na temat misji Happy Studio, która uczy przez zabawę, znajdziesz w panelu ekspertów.

Sprawdź, co dzieci robią na Happy Studio.

Zobacz, jakie prezenty przygotowały dzieci.

Skorzystaj z pomysłów na wspólne rodzinne spędzanie czasu poza siecią.

Aplikacja

Aplikacja

Pobierz BEZPŁATNĄ aplikację Happy Studio na przenośne urządzenia z iOS i Androidem. Dzięki aplikacji będziesz miał dostęp do fajnych gier, interaktywnych e-książek i kart z propozycjami wspólnej zabawy. Możesz również zyskać dostęp do Pulpitu rodziców, i to niezależnie od tego, gdzie będziesz!

Aplikacja Happy Studio jest dostępna na iPod Touch, iPhone, iPad i urządzenia z systemem Android.

Pobierz aplikację Happy Studio!

Zabawa dla całej rodziny

Zabawa dla całej rodziny

Happy Studio daje dużo radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W każdym miesiącu ulubieni bohaterowie i zabawki goszczą w McDonald's w każdym pudełku Happy Meal. W tym samym czasie te postaci są dostępne na Happy Studio na urządzeniach przenośnych i online w formie gier, wyjątkowych prezentów, nagród i nie tylko!

Baw się razem z dziećmi, grając na Happy Studio lub drukując zadania, które można wykonać bez komputera! W sieci i poza nią możecie wspólnie:

 • Zajrzeć do centrum prezentów na Pulpicie rodziców i sprawdzić, co przygotowało dziecko.
 • Wydrukować puzzle, labirynty, kolorowanki i inne zadania, które możecie wykonywać całą rodziną bez dostępu do sieci.
 • Przyznawać dziecku gwiazdki. Gwiazdki to tokeny ze świata Happy Studio potrzebne do pobierania zabawnych rzeczy dla awatarów i wrót.
 • Regularnie dodajemy nowe ciekawe zadania do wykonania w domu. Tutaj możesz pobrać i wydrukować materiały z tego miesiąca.

Nasi eksperci

Nasi eksperci

Wierzymy w naukę przez zabawę – metodę, której skuteczność potwierdzają badania naukowe. Współpracujemy z zespołem ekspertów w ramach Komisji Doradczej ds. Cyfryzacji McDonald's, aby stworzyć gry i atrakcje online dla całej rodziny, które będą nie tylko zabawą, ale również przyniosą wymierne korzyści edukacyjne.

Przedstawiamy 5 naszych ekspertów z Zespołu Doradczego Happy Studio, którzy dbają, by nasza strona zapewniała całej rodzinie mnóstwo zabawy i nauki.

 • Profesor Angela McFarlane

  Profesor ds. edukacji, Uniwersytet w Bristolu, ekspert zajmujący się korzyściami edukacyjnymi z gier cyfrowych

  „Gry online mogą być ważną częścią dziecięcej zabawy – zmuszają do myślenia i rozwiązywania problemów. Happy Studio także zachęca dzieci, aby były i zespołowychwymyślały kreatywne gry i zabawy zespołowe. Podsuwamy pomysły na zabawy, które pomogą rodzicom zachęcić dzieci do aktywnego spędzania czasu."

  Zobacz więcej

 • Ysanne Heald

  Dyrektor TEEM Education, firmy konsultingowej zajmującej się zwiększaniem efektywności nauczania przez technologię multimedialną. Ekspert w dziedzinie nauki cyfrowej

  Ekspert od nauki online. „Nasze zabawy uczą wielu ważnych umiejętności niezbędnych na każdym poziomie rozwoju dziecka. Dzieci stają się odpowiedzialne za otoczenie, które stworzyły podczas zabawy. Osiągają sukces rozwijając umiejętności, zdobywając wiedzę, rozwiązując problemy i stawiając czoła nowym wyzwaniom”

  Zobacz więcej

 • Profesor Paul Gately

  Profesor zajmujący się ćwiczeniami i otyłością na Uniwersytecie Metropolitan w Leeds; dyrektor MoreLife, dostawcy usług dot. kontroli wagi dla NHS w Wielkiej Brytanii. Ekspert w programach leczących otyłość u dzieci

  „Bardzo się cieszę, że należę do Zespołu Doradców Happy Studio. Wierzę, że zabawa jest istotną częścią nauki i doskonałym sposobem na rozwój wielu umiejętności, które z kolei pomagają dziecku być bardziej niezależnym i pewnym siebie."

  Zobacz więcej

 • Dr Tom Baranowski

  Profesor pediatrii, Baylor College of Medicine, Houston, TX, USA. Starszy specjalista ds. behawioryzmu w odżywianiu i aktywności fizycznej, grupa w Centrum Badań ds. Odżywiania Dzieci

  Happy Studio obiecuje wykorzystywać gry wideo zachęcające dzieci do zdrowszej diety i aktywności fizycznej.

  Zobacz więcej

 • Michael Stora

  Psycholog kliniczny i współzałożyciel Observatory of Digital Worlds in Humanities, innowacyjnej platformy współpracy ludzi nauki, profesjonalistów, mediów i społeczeństwa zajmującej się przyszłością i korzyściami, jakie oferuje świat cyfrowy

  Happy Studio jest wspaniałe. Daje dzieciom możliwość znalezienia się w niesamowitym świecie, gdzie spotkają wszystkich swoich bohaterów. Kluczowym elementem jest możliwość indywidualnego dostosowania funkcji i posiadanie własnego avatara! Dzięki temu dzieci mogą wyrażać swoją kreatywność.

  Podoba mi się gra Hot Wheels, ponieważ przypomina mi dobrą zabawę z dzieciństwa, kiedy bawiłem się samochodzikami! To naprawdę wspaniała gra, która pozwala poznać prawa fizyki, takie jak przyciąganie, opór i prędkość. Próbując dojechać samochodem do celu, dzieci uczą się również przewidywać skutki swoich działań. Umiejętności motoryczne mają ogromne znaczenie dla rozwoju dzieci.

  Zobacz więcej

Bezpieczna strona internetowa

Bezpieczna strona internetowa

Aby zapoznać się z naszą polityką internetową, kliknij tutaj.

Happy Studio zajmuje się tworzeniem zabawnego i bezpiecznego środowiska dla dzieci we Internecie!

 • Bez reklam, zachwalania jedzenia lub produktów.
 • W części przeznaczonej dla dzieci nie ma linków, z wyjątkiem witryn należących do firmy McDonald's, stworzonych z myślą o szczególnych programach Happy Meal.
 • Bezpieczny czat na bazie listy kontaktów

Biuletyny

Barbie / Skylanders

Barbie / Skylanders

W tym miesiącu w McDonald’s dzieci mogą zaczarować swój świat, odwiedzając swych bohaterów Barbie i Skylanders! Pobierz z iTunes lub Google Play bezpłatną aplikację Happy Studio i bawcie się kreatywnie. Twoje dziecko może wykreować swoje własne miejsca w Domu Marzeń Barbie lub w świecie Skylanders!

ZAMKNIJ ×

Zeskanuj zabawkę

ZAMKNIJ ×

ZMIANA JĘZYKA

Europa


Logo McDonald's, Happy, The Happy Meal, Happy Studio to znaki zastrzeżone i © firmy McDonald's